Jak se vám u nás líbilo?

Vaší zpětné vazby si nesmírně vážíme, budeme moc rádi za vaše hodnocení

Nově nám můžete udělit hodnocení.

Velice si vaší zpětné vazby vážíme! 

Hodnocení našich klientů

Obávané vyšetření proběhlo zcela bez problému

5,0 rating
Listopad 11, 2020

Moc děkuji za citlivý a odborný přístup pana doktora Slezáka i asistujících sestřiček. Dnes dopoledne jsem poprvé v životě absolvovala kolonoskopii, které jsem se šíleně bála (běžně omdlívám i při obyčejném odběru krve). Vyšetření bylo rychlé a bezbolestné. Díky za to, že jste 🙂

Ema Š.

Skvělý profesionální přístup, odbornost, zkušenost, jistota, bezpečí, nadhled a humor. Už jsem byla u několika gastroenterologů, ale tady mi konečně pomohli.

5,0 rating
Říjen 13, 2020

Sedm charakteristik: skvělý profesionální přístup, odbornost, zkušenost, jistota, bezpečí, nadhled a humor. Pan doktor mi vše logicky a lidsky vysvětlil. Už jsem byla u několika gastroenterologů, ale pan doktor Slezák mi konečně pomohl. Sestřičky jsou také velmi milé a podporující.

Radka Loja

Mohu jen doporučit, zbavte se zbytečného strachu

5,0 rating
Říjen 7, 2020

Dne 05.10.2020 jsem zde byla na vyšetření – gastroskopii. Protože jsem se dost bála, požádala jsem o injekci s uklidňujícím prostředkem. Lékař se mnou probral moje obtíže, velmi milá sestřička mi umrtvila krk a dala injekci do žíly. Pak už jen vím, že vyšetření bylo hotové. Moc bych si přála, aby takový přístup byl ve všech zdravotnických zařízeních. Kolik lidí by se zbavilo zbytečného strachu!
Děkuji panu doktorovi a sestřičkám za laskavý a profesionální přístup a za to, že i takové vyšetření lze udělat tak šetrně. Rozhodně vás budu všude doporučovat.

Karolína F.

DOPORUČUJI

5,0 rating
Březen 25, 2020

Skvělý, lidský přístup. Když už máte nějaký problém, v klidu ho s vámi vyřeší.

Jaroslava

mohu vřele doporučit

5,0 rating
Březen 20, 2020

Objednání bylo velmi jednoduché a rychlé přes email, lhůta nebyla delší než přípravná dieta na kolonoskopii. Na každý mail přišla záhy jasná a vlídná odpověď. Vyšetření samo – bála jsem se docela dost – bylo bez bolesti a s velmi vlídným pšístupem pana doktora i sestřičky. Budu-li muset tohle vyšetření ještě nekdy podstoupit, půjdu zas sem. A všem tuhle ordinaci doporučím, moji známí mají všelikajé zkušenosti odjinud. Díky.

Olga